SEZONUN GÖZDESİ HASIR ÇANTALAR

0
shares
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
+
What's This?

SEZONUN GÖZDESİ HASIR ÇANTALAR

Sezonun en trend parçalarından biri olan hasır çantalar…

Mini formdaki çantalar uzun süredir moda dünyasının en çok tercih edilen çanta modellerinden biriydi. Bu yıl da mini form çantalara farklı boyutlar ve materyal olarak hasırlar da eklendi. Özellikle yuvarlak, dikdörtgen şekilde tasarlanmış bu çantalar şimdiden sokak stillerinin tamamlayıcı parçası oldu. Günlük olarak rahatça kombinlenebilen, kullanışlı ve tüm bunların yanında stil sahibi görünmenin en kısa yollarından biri.

Plajlarda büyük modeller tercih edilirken gün içerisinde küçük boyutlarını tercih ederek trendi yakından takip edebilirsiniz.

Sosyal medyada sık sık gördüğümüz ve göreceğimiz model bu olabilir. Özellikle tüm instagram fenomenlerinin elinde olmakla birlikte, bana göre en fotojenik olanlar diyebilirim:

Peki hasır çantaları ne tür kıyafetlerle, hangi renklerle kombinleyebiliriz?

Bana göre hasır çantalar yazlık kıyafetlerle, açık renklerle -özellikle açık mavi, beyaz ve çizgili parçalarla- mükemmel bir uyum sağlıyor. Bronz ten ve nemli saçlarla da sahil kenarında, plajlarda mükemmeli yakalayıp bohem bir görünüm elde edilebilir.

Eğer ben diğerlerinden farklı olmalıyım diyorsanız, çantanıza ekleyeceğiniz ufak bir fularla kendinize özgü bir tarz yaratabilirsiniz.

Piknikte, plajda, sokakta…

İşte sizin de gardırobunuzda mutlaka bulunmasını isteyeceğiniz hasır çantaların en güzel modelleri…

Hayalimdeki beyaz elbise hasır çanta ve şapka kombinini yakalamak için ben de birini almayı düşünüyorum fakat karar vermek o kadar zor ki hasırdan yapılan tüm ürünler adeta benim için yaratılmış gibi!

Gelecek yazımda görüşmek dileğiyle…

Elçin Köse

“Fashionziner New Author”


Bu yazıdaki referanslar: bikotbitisort.com/2018/04/sezon-trendi-hasr-cantalar.html


Subscribe our YouTube Channel!

Follow us on Instagram!

Tüm medya mecralarımızı takip etmeyi unutmayınız. Share Now:

Elçin Köse

Herkese merhaba! Ben Elçin Köse, Fashionziner ekibinin blog yazarlarından biriyim. 6 Ağustos 1996 tarihinde İzmir’de doğdum. İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Okulumun yanı sıra farklı aktiviteler yapmayı ve denemeyi seviyorum. Yaklaşık iki yıldır okçuluk sporuyla ilgileniyorum ve İTÜ Okçuluk Takımı bünyesinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde okçuluk yarışmalarına katılıyorum. Öğrencilik hayatımın bir bölümünde yoga ile de yakından ilgilendim ve eskisi kadar sık olmasa da hala yapmaktan keyif alıyorum. İlgi alanlarımdan bahsedecek olursam, fotoğraf çekmek ve çekilmek en büyük hobilerim arasında. Sanata ve sanat tarihine de ilgi duyuyor, küçük yaşlardan beri resim yapıyorum. Renklerin duygular üzerindeki etkilerine inanırım ve bunu tablolarla yansıtabilmek her zaman en büyük zevklerimden biri olmuştur. Resme olan ilgimi modayla da bağdaştırırım ve giydiğim kıyafetlerin de ruh halimi birebir yansıttığını düşünürüm. Bu düşüncem sayesinde günlük hayatımda da kendime özgü bir tarz yarattığım fark edilir. Bana göre insanların seçtiği parçalar ve oluşturduğu kombinler aslında karakterlerini ve duygularını temsil ediyor. İşte bu yüzden moda, benim hayatımın önemli bir kısmını kaplıyor. Bu fikrimi çeşitli konularla sizlere de aktarabilmek öncelikli görevim aslında. Tecrübe ve görüşlerimi, ilgi alanlarımla harmanlayarak size en samimi şekilde sunabilmeyi ümit ediyorum. Bundan böyle bu platform aracılığıyla sizinle farklı içeriklerle ilgili fikir ve bilgilerimi paylaşabilmek, benim için çok keyif verici olacak. Umarım siz de okurken keyif alır ve yazdığım içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Elçin Köse has 13 posts and counting. See all posts by Elçin Köse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir