Modada Vahşi Doğa İzleri: Animal Print

0
shares
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
+
What's This?

Modada Vahşi Doğa İzleri: Animal Print

Moda dünyasının esinlenmeyi en sevdiği konulardan biri vahşi doğa… Sonbahar/Kış 2018/19 sezonunda tekrar karşımıza çıkan, doğadan ilham alan desenler artık daha vahşi! Leopardan yılana, zebradan kaplana, vahşi çizgiler ve desenler podyumlarda gücünü kanıtladı ve bağımsızlığı ilan etti.

Özellikle yılan, leopar ve zebra deseninin öne çıktığı bu sezonda sadece giysiler değil, ayakkabıdan aksesuara kadar her şey bu trende uyum sağlayabiliyor. Yıllardır hayatımızda olan bu desenleri genelde tek renk kıyafetlerle kombinlemeyi tercih etsek de, yeterince cesur davranarak desenleri karıştırabilir ve daha enerjik görünümler yaratabilirsiniz. Fakat benim tercihim yine de sade parçalarla kombinleyip tüm dikkati tek bir parçaya odaklamak olacak. Çünkü zaten tek bir desen bile şık görünmenize fazlasıyla yetiyor..

Çoğumuz özellikle leopar desenine karşı biraz ön yargılı olsak da, tüm reyonlarda bulunması hepimize biraz cesaret vermedi değil! Bu kış artık leopar da dolaplarımızın vazgeçilmez parçası olacak gibi görünüyor.

Özellikle çantalara vahşi doğa desenlerini çok yakıştırdım.

Yılan desenli kemerler favorilerimden…

Bazen sade ve tek renk giysilerinize animal print aksesuarlarla vahşi bir hava katabilirsiniz.

Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunda hem aksesuar olarak hem kıyafet olarak çok sayıda seçenek bulabileceğiniz bu trend, zamansız ürünler tercih ederken aynı zamanda modayı yakından takip eden şehirli kadınların vazgeçilmezi olacak.

 

Tabii ki asıl güzel olan, doğanın modayla iç içe olması ve bu desenleri üzerimizde temsil edebilmek. Umarım hepimizin fikri bu güzel desenlere olan hayranlığımızdır, umarım bu güzel hayvanlara derileri için zarar veren markaları tercih etmeyi aklımıza bile getirmeyiz. Lütfen her şeyi suni kullanalım, doğada her şey yerinde güzel! 🙂


Elçin Köse

“Moda değişkendir,  fakat stil her daim sizin ruhunuzu yansıtır.”


Bu yazıdaki referanslar:


Subscribe our YouTube Channel!

Follow us on Instagram!

Tüm medya mecralarımızı takip etmeyi unutmayınız. Share Now:

Elçin Köse

Herkese merhaba! Ben Elçin Köse, Fashionziner ekibinin blog yazarlarından biriyim. 6 Ağustos 1996 tarihinde İzmir’de doğdum. İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Okulumun yanı sıra farklı aktiviteler yapmayı ve denemeyi seviyorum. Yaklaşık iki yıldır okçuluk sporuyla ilgileniyorum ve İTÜ Okçuluk Takımı bünyesinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde okçuluk yarışmalarına katılıyorum. Öğrencilik hayatımın bir bölümünde yoga ile de yakından ilgilendim ve eskisi kadar sık olmasa da hala yapmaktan keyif alıyorum. İlgi alanlarımdan bahsedecek olursam, fotoğraf çekmek ve çekilmek en büyük hobilerim arasında. Sanata ve sanat tarihine de ilgi duyuyor, küçük yaşlardan beri resim yapıyorum. Renklerin duygular üzerindeki etkilerine inanırım ve bunu tablolarla yansıtabilmek her zaman en büyük zevklerimden biri olmuştur. Resme olan ilgimi modayla da bağdaştırırım ve giydiğim kıyafetlerin de ruh halimi birebir yansıttığını düşünürüm. Bu düşüncem sayesinde günlük hayatımda da kendime özgü bir tarz yarattığım fark edilir. Bana göre insanların seçtiği parçalar ve oluşturduğu kombinler aslında karakterlerini ve duygularını temsil ediyor. İşte bu yüzden moda, benim hayatımın önemli bir kısmını kaplıyor. Bu fikrimi çeşitli konularla sizlere de aktarabilmek öncelikli görevim aslında. Tecrübe ve görüşlerimi, ilgi alanlarımla harmanlayarak size en samimi şekilde sunabilmeyi ümit ediyorum. Bundan böyle bu platform aracılığıyla sizinle farklı içeriklerle ilgili fikir ve bilgilerimi paylaşabilmek, benim için çok keyif verici olacak. Umarım siz de okurken keyif alır ve yazdığım içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Elçin Köse has 13 posts and counting. See all posts by Elçin Köse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir