Milano’da Burslu Accessory Design Master Programı

0
shares
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
+
What's This?


Fashionziner okurları ile paylaşılan bu yazı, italyada.net tarafından hazırlanan Milano’da burslu Accessory Design master programı ile ilgili ilandır, iyi okumalar.


Politecnico di Milano’daki 1 yıllık İngilizce master programlarından biri de Accessory Design masterı. Kasım 2018’de başlayan Accessory Design masterı için devam eden bir burs yarışması var. Bugün biraz ondan bahsetmek istiyoruz. Bursa başvuru için ek bir çalışma yapmak gerekmiyor, portfolyo ile bursa başvuru yapabiliyorsunuz.

Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak?

  • Accessory Design master başvuru formu
  • CV
  • Motivasyon mektubu
  • Portfolyo
  • Transkript
  • Diploma ya da öğrenci belgesi (son sınıfta okuyan öğrenciler için)
  • Pasaport kopyası

Burs oranları ne kadar?

Eğitim ücreti 9.000€ üzerinden 2 adet %25 burs verilecek.

%25 burs ile eğitim ücreti 6.750€ oluyor.

Son başvuru tarihi ne zaman?

29 Haziran günü en geç İtalya saati ile saat 13.00’de belgeleri bize iletmiş olmanız gerekiyor. (vera@veraedu.combilgi@veraedu.com)

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Burs sonuçları 6 Temmuz Cuma günü email yoluyla açıklanacak.

Orjinal burs metni ve Accessory Design master başvuru formu için vera@veraedu.com adresi ile iletişime geçin, size hemen geri dönüş yapalım.


Vera Eğitim – İtalya’da eğitim, ücretsiz danışmanlık

veraedu.com

instagram.com/veraegitim/

Bostancı Mah. Gümüşçü Sok. No: 29 Ada Residence D:3 Bostancı – İstanbul –

Tel: 0216 504 20 12

facebook.com/italyada

twitter.com/italyada


italyada.net Hakkında:

italyada.net, İtalya’da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık ‘ın blogudur. Bu blogta sadece İtalya’daki okulların duyurularını değil, İtalya’ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya’ya dair birçok haber bulacaksınız.


Bu yazıdaki referanslar: italyada.net

veraedu.com


İlgili sektör profesyonellerine, tasarımcılara, öğrencilere; Tekstil-Moda odaklı markanızı, projenizi, girişiminizi, akademik çalışmanızı özellikle yeni olmak kaydıyla tanıtmak isterseniz, Fashionziner ‘a info@fashionziner.com adresi aracılığıyla basın bülteni iletebilirsiniz.


-Fashionziner Hakkında:

Türkiye ‘nin yeni moda-magazin portalı olan Fashionziner.com; tekstil-moda alanında Türkiye’de yapılan tüm başarılı-güzel-güncel-orjinal-genç çalışmalara/haberlere yer vermeye çalışıyor. 15 genç yazarı ile kendi moda-magazin portalı kültürünü oluşturmaya devam ediyor. 1. yılını dolduran portalımızda genç moda tasarımcıların keşfedileceği bir platform olma ve modanın uluslararası İstanbul merkezli bir kavşağı olma amacı güdüyor. F CAREER olarak adlandırılan career.fashionziner.com adresinde ziyaret edebileceğiniz bir kariyer portalı da bulunuyor. Fashionziner Spotlight segmenti ile ürün-marka tanıtımlarına yer veriyor. Fashionziner Atelier kapsamında düzenlenecek atölyeler ile de alanında öncü, başarılı, faydalı değer üreten çalışmalara katkıda bulunurken yenilerini de oluşturmak istiyor.

Fashionziner.com


Subscribe our YouTube Channel!

Follow us on Instagram!

Tüm medya mecralarımızı takip etmeyi unutmayınız. Share Now:

Fashionziner

Fashion Magaziner Portal

Fashionziner has 99 posts and counting. See all posts by Fashionziner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir