Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Spring Summer 2018

0
shares
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
+
What's This?

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Spring Summer 2018

Dünya genelinde Mercedes-Benz sponsorluğunda gerçekleşen moda haftalarından olan Mercedes Benz Fashion Week Istanbul ‘un düzenleneceği tarihler belli oldu. İlkbahar/ Yaz 2018 koleksiyonlarının sergileneceği #MBFWI , 12-15 Eylül 2017 tarihleri arasında Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi (PSM) ‘nde gerçekleşecek. Gelişmeleri resmi web mbfwistanbul.com adresinden takip etmekte fayda var. mbfwistanbul.com adresinden yapılan resmi açıklama ise şöyle:
“İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonlarının sergileneceği Mercedes Benz Fashion Week Istanbul’un yeni tarihleri resmi olarak açıklandı. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 12-15 Eylül 2017 tarihleri arasında, Zincirlikuyu’da bulunan geniş teknik altyapıya sahip, Türkiye’nin en büyük sahne ve performans sanatları merkezlerinden Zorlu Performans Sanatları Merkezi(PSM)’nde gerçekleşecek. Mercedes Benz Fashion Week Istanbul, onuncu sezonunda sadece Türkiye’nin değil, bölgenin de en büyük uluslararası moda platformu olma özelliğini sürdürecek. Uluslararası moda takvimi doğrultusunda her sene iki kere düzenlenen etkinlik, sektör profesyonellerini İstanbul’da buluşturarak, Türkiye’de tasarımın ve hazır giyimin global ölçekteki başarısına katkı sağlıyor. Mercedes Benz Fashion Week Istanbul, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından desteklenmektedir.”
Bu yazıdaki referanslar: mbfwistanbul.com facebook.com/fwistanbul/

twitter.com/MBFWIstanbul

instagram.com/mbfwistanbul/

#MBFWI


youtube.com/c/fashionziner

#Fashionziner       @fashionziner


MBFWI SS 2018 ‘in nabzını, modanın yeni adresi Fashionziner.com ‘da tutun. Bizi takip etmeye devam edin, sağlıcakla kalın,
Tüm medya mecralarımızı takip etmeyi unutmayınız. Share Now:

Fashionziner

Fashion Magaziner Portal

Fashionziner has 99 posts and counting. See all posts by Fashionziner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir