Domus Academy Fashion Management [Master Bursu]

0
shares
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
+
What's This?

Domus Academy Fashion Management [Master Bursu]


Fashionziner okurları ile paylaşılan bu yazı, italyada.net tarafından hazırlanan Domus Academy Fashion Management Master Bursu ile ilgili ilandır, iyi okumalar.
Domus Academy’de Ocak ayında başlayan master programları için burs yarışmalarının açıldığı haberini paylaşmıştık. Bugün moda ile ilgili bölümlerin detaylarını paylaşacağız. İlk bölümümüz Fashion Management. Burs yarışması 10 Ocak 2018’de başlayan Fashion Management master programı için açıldı. Burs yarışmasının bu seneki sponsoru 10 Corso Como. Geçen yaz 10 Corso Como’yu gezme fırsatı yakaladım. İçerisi restoranı, sanat galerisi, çeşitli markaların satıldığı konsept mağazası ile farklı bir yaşam alanı. Yarışma ile istenen lüx moda perakendeciliğini araştırarak 10 Corso Como’ya orjinal fikirler sunmaları. Bunun için 10 Corso Como’yu araştırmak ve anlamak çok önemli. Konuyu iyi analiz etmek için mutlaka bizden orjinal metni isteyin. (vera@veraedu.combilgi@veraedu.com)  

Başvuru için neler hazırlanacak?

  • 10 sayfalık powerpoint proje sunumu
  • CV
  • Motivasyon mektubu
  • Transkript ve diploma/geçici mezuniyet belgesi (Ocak’ta mezun olacaklardan öğrenci belgesi isteniyor)
  • Domus Academy başvuru formu

Son başvuru tarihi ne zaman?

Son başvuru tarihi 8 Eylül Cuma. O güne kadar istenen tüm belgeler bir PDF dosyası şeklinde vera@veraedu.com ve bilgi@veraedu.com adresine iletilecek.

Burs oranları ne kadar?

Eğitim ücreti üzerinden birer kişiye %60, %50, %40 burs, 2 kişiye ise %20 burs verilecek. Eğitim ücreti 28.600€. EU öğrenciler için 16.990€.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Burs sonuçları email yoluyla 29 Eylül’de açıklanacak. Yarışmaya katılmak için başvuru formunu ve orjinal burs metnini aşağıdaki bilgi talep formunu doldurarak ya da bize CV’nizi email atarak isteyebilirsiniz. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.(vera@veraedu.com ve bilgi@veraedu.com) veraedu.com Bostancı Mah. Gümüşçü Sok. No: 29 Ada Residence D:3 Bostancı – İstanbul – Tel: 0216 504 20 12 facebook.com/italyada @veraegitim

italyada.net Hakkında:

italyada.net, İtalya’da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık ‘ın blogudur. Bu blogta sadece İtalya’daki okulların duyurularını değil, İtalya’ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya’ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazıdaki referanslar: italyada.net
Tüm medya mecralarımızı takip etmeyi unutmayınız. Share Now:

Fashionziner

Fashion Magaziner Portal

Fashionziner has 99 posts and counting. See all posts by Fashionziner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir