Fashionziner Atelier #1 | September 16, 2017

0
shares
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
+
What's This?

Fashionziner Atelier

Türkiye ‘nin yeni moda-magazin portalı olan Fashionziner.com ‘un #FashionzinerAtelier kapsamında düzenlediği ilk etkinliğini Away Denim ile WorkHaus ‘ta 16 Eylül 2017 Cumartesi Saat 14:00-16:00 arasında gerçekleştirdi.

Fashionziner Hakkında:

Türkiye ‘nin yeni moda-magazin portalı olan Fashionziner.com; tekstil-moda alanında Türkiye’de yapılan tüm başarılı-güzel-güncel-orjinal-genç çalışmalara/haberlere yer vermeye çalışıyor. Ocak 2018 itibariyle sayısı 15 e ulaşacak genç yazarları ile kendi moda-magazin portalı kültürünü oluşturmaya devam ediyor. 1. yılını dolduran portalımızda genç moda tasarımcıların keşfedileceği bir platform olma ve modanın uluslararası İstanbul merkezli bir kavşağı olma amacı güdüyor. F CAREER olarak adlandırılan career.fashionziner.com adresinde ziyaret edebileceğiniz bir kariyer portalı da bulunuyor. Fashionziner Spotlight segmenti ile ürün-marka tanıtımlarına yer veriyor. Fashionziner Atelier kapsamında düzenlenecek atölyeler ile de alanında öncü, başarılı, faydalı değer üreten çalışmalara katkıda bulunurken yenilerini de oluşturmak istiyor. Fashionziner.com

Away Denim Hakkında:

Nermin Köse, Denim tasarımıcısı olarak 11 senedir İstanbul’da çalışmaktadır. Çalışmaları kapsamında Türkiye’deki denim üreticisi firmalara ve markaların denim bölümlerine trend analizi, konsept geliştirme ve tasarım alanlarında hizmet sağlar. Denimlook denim tasarım, danışmanlık firması ve Away Denim markasının kurucusudur. Eğitimini Lasalle Akademi ve Central Saint Martin’de tamamlamıştır. Doğada olmayı, tırmanmayı ve bisiklete binmeyi sever. Moda ve denim alanında sürdürülebilir tercihler yapılabilmesi için bilinci arttırmak adına tekstildeki sürdürülebilir ve inovatif gelişmeler ile ilgili bilgileri yazıları ve atölye çalışmaları ile geniş kitlelere aktarmayı hedefler. awaydenim.com Bu atölyede geri dönüşümlü denimler KİLİM DENİM tarafından tedarik edilecektir.

KİLİM DENİM RE-CREATE: Geri Dönüşümlü Denim

Sürdürülebilir bir denim dünyası yaratmak döngüsel ekonominin bir parçası olarak mümkün, Bu inancımız ile geri dönüşümlü ürün konseptimiz olan RE-CREATE’i yarattık. Dünya kaynaklarının en saygılı şekilde kullanılması gerekliliğine inanıyoruz. Bu vizyon ile yenilikçi ürünler yaratarak ve geliştirerek çevreye zararın en aza indirilmesi sağlamayı hedefliyoruz. Kullanılmış denimlerin tekrar üretim sürecine alınması ile daha az su, enerji ve hammadde kullanırken gelecek nesillere daha fazla su, enerji ve kaynak bırakıyoruz. RE-CREATE özel konstrüksüyonlar ile kimliğimiz haline gelmiş renklerimiz ile birleştirdik. Bu eşsiz bileşim stil ve trend unsurunu doğa ile dost bir görünüm yaratmak için kullanıldı. Geliştirdiğimiz yenilikçi ürün ile yeşil ekonominin bir parçası olarak doğa ve insan odaklı ekonomik dönüşümün parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Etkinlik Mekan Sponsorumuz olan Workhaus ‘a teşekkür ederiz.

Workhaus Hakında:

Workhaus tüm alt yapısı ile sizlerin konforuna uygun olarak hazırlanmış bir ofis kompleksidir. İhtiyacınıza göre coworking ortak çalışma masaları, hazır ofisler, toplantı odaları hazır sizleri bekliyor. Hayat sadece çalışmak değil, dinlenmeniz ve sosyalleşmeniz için de alanlar tasarladık. Ufak atıştırmalarınız için kitchenette’e uğrayabilir veya terasımızda güzel kahvelerimiz eşliğinde güncel dergileri karıştırabilir ya da diğer üyelerimizle sosyalleşebilirsiniz. Çalışmaya başlamak için bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterli! Siz çalışacağınız alanı belirleyin, biz sizin için hazırlayalım. workhaus.com.tr 0 (212) 951 0 975 Etkinlik Gıda Sponsorumuz olan Zoya Meyve ‘ye teşekkür ederiz.

Zoya Meyve Hakkında:

2017 yılında kurulan Zoya Meyve, poşet ve bardak meyve alanında faaliyet göstermektedir. Çağımızın en büyük sorunu haline gelen beslenme ve kötü atıştırmalıklara karşı Zoya Meyve ‘nin bütün çabası daha sağlıklı bir yaşama destek olmaktır. Zoya Meyve ‘nin bu konuda en büyük hedefi herkese ” taze mutluluklar” sunabilmektir. instagram.com/zoyameyve Etkinlik Ürün Sponsorumuz olan SUCO ‘ya teşekkür ederiz.

SUCO Hakkında:

Türkiye’nin ilk katlanabilir ve sağlıklı su matarası ile tanışmaya hazır mısın? SuCo’nun su ile temas eden sağlıklı polietilen (PE; tıpta kalp stentlerinde ve implantlarda, yemek sektöründe ise sağlıklı yemek kaplarında kullanılır) yapısı, katlanabilir formu ve kişiselleştirilebilir tasarımı su içme alışkanlıklarını değiştirmeye geldi. Bu arada SuCo’nun BPA içermediğini söylememize gerek var mı? Sıkıcı mataraları bir kenara at, SuCo ile esnek yaşa! www.mataramasu.co 0 (212) 951 0986
Görüş, öneri, tavsiye ve taleplerinizi info@fashionziner.com adresimize iletebilirsiniz. Etkinliğimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bugün sizde bir Fashionziner.com okuru olun. Fashionziner Atelier by Fashionziner.com 2017
Bu yazıdaki referanslar: twitter.com/fashionziner
Subscribe our YouTube Channel!
Follow us on Instagram!
Tüm medya mecralarımızı takip etmeyi unutmayınız. Share Now:

Fashionziner

Fashion Magaziner Portal

Fashionziner has 99 posts and counting. See all posts by Fashionziner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir