ŞİYAR AKBOĞA İLKBAHAR/YAZ 2019 KOLEKSİYONU

0
shares
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
+
What's This?

Genç tasarımcı Şiyar Akboğa, geçtiğimiz Eylül ayında bu yıl 3. sezon gerçekleşen MBFWI defilesinde, “SS/19 SPORTY COUTURE PUNK” koleksiyonunu tanıttı.

”Cinsiyetsiz arsız spor couture parçalarından oluşan, kadın ve erkek koleksiyonlarımda cesur renkler ve kesimlere yer verdiğim SS19/ Summer Spring Sporty Couture Punk koleksiyonda punk bir stil ile alışılmışın dışında imajlar sergileyeceğim.

Herkesin dönüşmek isteyeceği stil ikonu haline getirdiğimiz zamansız kombinler, arsız parçalar ile dinamik bir stil oluşturarak moda vizyon ve trend akımını baştan aşağı değiştirmek için alışılmışın dışında bir moda şovu hazırlıyoruz. ”

Şiyar Akboğa, MBFWI son gününde ilkbahar/yaz 2019 koleksiyonunu sergiledi. Defilede aksesuarlar özellikle dikkatimizi çekti!

Minimal çantaların yanı sıra, bel çantaları ve çapraz askılı çantalar styling’i güçlendirmiş.

İncecik metalik ışıltılı kumaşlardan yapılan incecik elbiseler, takımlar 80’lerin fütüristik yorumu gibi…

Leopar deseni transparan olarak kullanılıp oluşturulan kendinden leoparlı gibi görünme özelliği, kombinlere farklı bir yorum katmış!

Koreografiyi Uğurhan Akdeniz’in , Sytling’i Hakan Bahar’ın üstlendiği defilede Aytekin Yalçın’ın fotoğraflarının basılı olduğu t-shirtler defilenin özel parçalarındandır.

DJ Performansta Kerem Tekinalp , özel olarak defile müziklerini yapmış olup , punk müzik ile koleksiyonun ruhunu yansıtmaktadır.

Elçin Köse

“Moda değişkendir,  fakat stil her daim sizin ruhunuzu yansıtır.”


Bu yazıdaki referanslar: alem.com.tr/Foto-Galeri/siyar-akboga-ilkbaharyaz-2019-910201?pageId=18#foto_galeri


Subscribe our YouTube Channel!

Follow us on Instagram!

Tüm medya mecralarımızı takip etmeyi unutmayınız. Share Now:

Elçin Köse

Herkese merhaba! Ben Elçin Köse, Fashionziner ekibinin blog yazarlarından biriyim. 6 Ağustos 1996 tarihinde İzmir’de doğdum. İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Okulumun yanı sıra farklı aktiviteler yapmayı ve denemeyi seviyorum. Yaklaşık iki yıldır okçuluk sporuyla ilgileniyorum ve İTÜ Okçuluk Takımı bünyesinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde okçuluk yarışmalarına katılıyorum. Öğrencilik hayatımın bir bölümünde yoga ile de yakından ilgilendim ve eskisi kadar sık olmasa da hala yapmaktan keyif alıyorum. İlgi alanlarımdan bahsedecek olursam, fotoğraf çekmek ve çekilmek en büyük hobilerim arasında. Sanata ve sanat tarihine de ilgi duyuyor, küçük yaşlardan beri resim yapıyorum. Renklerin duygular üzerindeki etkilerine inanırım ve bunu tablolarla yansıtabilmek her zaman en büyük zevklerimden biri olmuştur. Resme olan ilgimi modayla da bağdaştırırım ve giydiğim kıyafetlerin de ruh halimi birebir yansıttığını düşünürüm. Bu düşüncem sayesinde günlük hayatımda da kendime özgü bir tarz yarattığım fark edilir. Bana göre insanların seçtiği parçalar ve oluşturduğu kombinler aslında karakterlerini ve duygularını temsil ediyor. İşte bu yüzden moda, benim hayatımın önemli bir kısmını kaplıyor. Bu fikrimi çeşitli konularla sizlere de aktarabilmek öncelikli görevim aslında. Tecrübe ve görüşlerimi, ilgi alanlarımla harmanlayarak size en samimi şekilde sunabilmeyi ümit ediyorum. Bundan böyle bu platform aracılığıyla sizinle farklı içeriklerle ilgili fikir ve bilgilerimi paylaşabilmek, benim için çok keyif verici olacak. Umarım siz de okurken keyif alır ve yazdığım içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Elçin Köse has 13 posts and counting. See all posts by Elçin Köse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir